KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6638110

nr 663 8110

Blandteknik

1800-tal, Sundius, 32x42

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 25 oktober 2010
kl 17:13:27